Kształcimy i wychowujemy w oparciu o zasady

Semper in altum – Dążyć wzwyż

Primum non nocere
Po pierwsze nie szkodzić

Laetus serviam – Służyć
z radością i odpowiedzialnością

Docendo discimus
Ucząc innych sami się uczymy

Sonda

Wybierz kierunek, który najbardziej Cię interesuje...

Statystyka

Odsłon : 658266

Linki

EUEFSkolor

KAPITALLUDZKI

koweziu

logo_men

lscdn

wwwlubelskiepl

oke_krakow

progeCAD

biblioteka

FALKON

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości
Uroczystości szkolne
Obchody 60 - lecia Medycznego Studium Zawodowego im. prof. Stanisława Liebharta w Lublinie
PDF Drukuj Email

9 października 2015 roku społeczność szkolna Medycznego Studium Zawodowego świętowała 60 - lecie istnienia szkoły.

Obchody rozpoczęły się uroczystą Mszą Świętą w kościele p.w. św. Eliasza, koncelebrowaną przez bp. Mieczysława Cisło.

Następnie w budynku Studium odbyła się główna uroczystość, na którą licznie przybyli zaproszeni goście – wicemarszałek województwa lubelskiego, wicedyrektor  Departamentu Kultury, Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego województwa lubelskiego, dyrektorzy placówek medycznych, pielęgniarki naczelne, przełożone pielęgniarek, kierownicy placówek współpracujących ze szkołą i tych, w których uczniowie realizują kształcenie zawodowe praktyczne, przyjaciele Szkoły.

 
Uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły
PDF Drukuj Email

Uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły absolwentom kierunku Technik elektroradiolog

            Dnia 27 lutego 2015 r. w szkolnej auli odbyła się uroczystość wręczenia świadectw absolwentom kierunku Technik elektroradiolog z zespołu 44, którzy po 2,5 letniej nauce ukończyli nasze Studium. Oprócz młodzieży otrzymującej świadectwa, obecni byli uczniowie z tego samego kierunku, z młodszych klas. W uroczystości wzięła udział kadra kierownicza naszej szkoły oraz nauczyciele uczący w zespole, który ukończył w tym roku swoją naukę w Studium. Obecni byli również goście honorowi: Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Grabczuk, zastępca kierownika Zakładu Radioterapii Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej i były nauczyciel naszej szkoły dr n. med. Krzysztof Patyra, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy dr Anna Rutczyńska-Rumińska, dr n. med. Dorota Kulina z Polikliniki SPSK4

Poprawiony: piątek, 10 kwietnia 2015 02:09
 
Obchody Dnia Świętości Życia
PDF Drukuj Email

Obchody Dnia Świętości Życia w Medycznym Studium Zawodowym im. prof. Stanisława Liebharta

                Warto bronić życia… Pod takim hasłem w naszej szkole odbyły się po raz 10 obchody Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia. Uroczystość miała miejsce 25 marca 2015 r. w auli Studium, w dwudziestą rocznicę ogłoszenia przez świętego Jana Pawła II, wielkiego obrońcy życia i autorytetu moralnego, Encykliki „Evangelium Vitae”  - o wartości i nienaruszalności życia ludzkiego.

Poprawiony: piątek, 10 kwietnia 2015 02:07
 
Szkolne obchody Światowego Dnia Walki z Trądem
PDF Drukuj Email

Światowy Dzień Walki z Trądem z inicjatywy francuskiego podróżnika, poety i dziennikarza Raoula Follereau jest obchodzony w ostatnią niedzielę stycznia już od 1954 roku. Aktualnie obchody tego Dnia mają miejsce w około 150 krajach na świecie. W Polsce odbywają się one od 1995 roku. Dzień ten jest okazją do zwrócenia uwagi świata, szczególnie bogatej jego części, na problem ludzi chorych na trąd i wyrażenia solidarności z nimi.

Poprawiony: wtorek, 03 marca 2015 11:41
 
XI Lubelski Festiwal Nauki za nami
PDF Drukuj Email

XI Lubelski Festiwal Nauki, to wydarzenie, które na trwale wpisało się w kalendarz imprez kulturalno- naukowych Lublina. Od 11 lat, jako główni organizatorzy, biorą w nim udział, wszystkie państwowe uczelnie naszego miasta oraz inne wybrane instytucje, a jako autorzy projektów – pracownicy i studenci uczelni oraz wielu instytucji z Lublina i regionu. Uczestnikami festiwalu są przede wszystkim mieszkańcy Lublina i województwa lubelskiego. Głównym organizatorem i koordynatorem prac uczelni wyższych, instytutów i instytucji biorących udział w XI Lubelskim Festiwalu Nauki była Politechnika Lubelska. Patronat Honorowy Festiwalu objęła Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. dr hab. Lena Kolarska-Bobińska.

Poprawiony: poniedziałek, 24 listopada 2014 08:58
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2